Сонячний Кемер: мальовничий край для гармонійного життя

 Вже кілька років поспіль Кемер є одним із улюблених туристичних напрямів українських подорожуючих. І цей вибір туристів зрозумілий. Адже курорт на узбережжі Туреччини претендує на місце одного з найкрасивіших у світі. До цих його переваг слід додати чисті прибрані пляжі, мальовничі пейзажі, особливий мікроклімат.

 

 Тож зовсім не дивує, що декотрі українці хотіли б купити квартири в Кемері: Туреччина тут демонструє усю свою гостинність та красу в повній мірі Можна спочатку придбати квадратні метри задля того, щоб не переплачувати за орендовані підчас відпочинку. А там з’явиться і бажання переїхати до благословенного краю назавжди. Однак вибір житла для постійного проживання має відрізнятися від пошуку оренди на час відпустки. Що ж треба знати про Кемер потенційним мігрантам?

Історія курортного містечка

 

Кемер на початку ХХ століття був невеличким поселенням, яке мало досить древнє коріння. Про нього згадується у літописах лікійських часів, але тоді його називали Ідріос. Довгі роки цей населений пункт щороку винищувався селевими потоками. Лише в 1910 році почалося будівництво кремезної стіни, яка відділяла поселення від гір. Завершили її возведення в 1917 році. І тоді у містечка з’явилася нова назва – Кемер. Це в переводі з турецької означає «пояс», адже стіна начебто підперезала гірський масив.

 

Але в той час нерухомість в Кемері була не такою популярною, як сьогодні. Адже ж місто не було ще туристичною Меккою. В таку воно перетворилося лише тоді, коли Анталія стала міжнародним курортом, і почали розвиватися оточуючі регіони. А до 1960 року до Кемеру можна було добиратися лише морем. Сьогодні ж він впевнено конкурує з іншими курортними містами, тому що має власні переваги.

нерухомість у Туреччині

Цікаві факти про Кемер: чому варто переїхати сюди на ПМЖ

 Хоча Туреччина в цілому є країною, яку можна порівняти з повною чашею – стільки в неї невичерпної позитивної енергії, Кемер вирізняється поміж інших курортних зон. Почати перелік його переваг варто з цілющої атмосфери. Вона пояснюється особливим географічним положенням та кліматом: пляжі тут оточені сосновими та кедровими лісами. Тож сюди корисно буде переїхати на ПМЖ усією родиною. І дорослі, і діти забудуть про застуди та ОРЗ, вдихаючи чисте повітря, насичене фітонцидами.

 Якщо на меті стоїть купівля квартири в Туреччині, можна розглядати в якості гідного варіанта Кемер навіть у тому випадку, якщо ви поки що збираєтесь приїжджати сюди лише на місяць-другий на відпочинок. Адже ж увесь інший час житло не буде простоювати: його легко здати в оренду відпочиваючим.

 Хоча це містечко не іде у порівняння з Анталією через свою малу площу, в ньому є все для повноцінного відпочинку. Якщо наскучать пляжні розваги, які представлені у різноманітності, можна просто помилуватися величними та стрімкими яхтами, що заходять в місцевий порт.

 Туристи обов’язково віддають належне місцевим історичним пам’яткам та архітектурі. Варто відвідати руїни античного міста Олімпос, парк Йорюк, бульвар Ататюрка. На цій основній вулиці Кемеру є одразу кілька цікавих для гостей міста об’єктів. Наприклад, тут можна побачити пам’ятник Мустафі Кемалю Ататюрку, скульптуру «Ніжність та кохання».

 Якщо є намір придбати нерухомість в Туреччині в кредит, тоді є сенс обирати житло саме в Кемері. Така покупка буде виправданою в будь-якому випадку. Адже в місті є чудово розвинена інфраструктура. Дітлахам подобається місцевий аквапарк, дельфінарій, мальовничі ліси та парки. До речі, оскільки Кемер користується підвищеним попитом серед вихідців з країн колишнього СРСР, тут легше пройде адаптація. Тому що серед населення є достатньо велика кількість співвітчизників, а місцеві жителі мають чудове відношення до приїжджих і особливо до дітлахів.

Новости
02.12.2019
Компания Ataberk estate приглашает вас в незабываемое путешествие – тур за недвижимостью в Турции!
23.11.2019
В 2018 году в Алании было продано 12 422 единицы недвижимости,  из них 5 164 единицы были проданы иностранцам. Алания, как и в сфере туризма , так и в сфере недвижимости, стала фаворитом среди россиян.
01.08.2019
Рост туризма продолжается в Турции последние годы.
27.07.2019
С целью уменьшения бюрократии при оформлении документов по регистрации собственности в Турции, были введены изменения.
Request a call

Отправляя это сообщение, Вы принимаете условия
Пользовательского соглашения

Отправить заявку

Отправляя это сообщение, Вы принимаете условия
Пользовательского соглашения