Нерухомість Стамбула: особливості місцевого ринка

 Стамбул – це найбільший мегаполіс Туреччини, який є торгівельним, промисловим, культурним центром країни. Не дивно, що іноземці із задоволенням інвестують у квадратні метри, саме тут купуючи житло. І українці не є виключенням. Але чи варто дійсно нерухомість в Стамбулі купити? На це питання ми готові надати розгорнуту відповідь.

Справжнє серце Туреччини: величний та вражаючий Стамбул

 Це місто розташоване на самому заході країни. Цікаво, що Стамбул водночас знаходиться і в Європі, і в Азії. Таким чином він начебто з’єднує в собі традиції сходу та заходу. Можливо, такий характер розташування і є причиною особливого «характеру» мегаполіса.

 Не дивлячись на те, що Стамбул не є столицею Туреччини, він традиційно зосереджує в собі усі політичні, економічні та культурні зв’язки. Через це місто цікавить не лише туристів, а й ще бізнесменів, які не проти мати власне житло, та яким необхідна комерційна нерухомість в Туреччині. До речі, Стамбул визнаний на міжнародному рівні як один з найкомфортніших мегаполісів світу. Таким його назвали експерти американського щотижневика Newsweek. А 2010 року турецьке місто отримало звання європейського культурного центра.

 Оскільки Стамбул є дуже розвиненим з точки зору економіки, місцева нерухомість користується постійним попитом. В місті щороку відкриваються все нові фірми та підприємства, що означає стимулювання різних економічних сфер.

 Варто зазначити, стабільний розвиток місцевої економіки для покупців нерухомості гарантує, що житло і земельні ділянки в Туреччині тут ніколи не падають у вартості. Саме ринок Стамбулу називають найстабільнішим у країні.

 До речі, тут гостей очікує дуже приємний клімат. Погодні умови радують приїжджих протягом цілого року. Тут досить теплі зими, хоча й більш прохолодні, аніж на Анталійському узбережжі.

недвижимость в Стамбуле

Зручне проживання для студентів, підприємців, родин з дітьми

 Стамбул – це не лише зосередження підприємств, банків, навчальних закладів. Варто згадати багату на події історію міста, щоб зрозуміти, що тут є багато цікавого для звичайних туристів та мігрантів. Це означає, що тут купують житло не лише для власного користування. Його можна вигідно здавати як туристам, так і вихідцям з інших країн, які переїхали до Туреччини на ПМЖ, але не встигли обзавестися власним дахом над головою.

 До речі, подорожуючі та командировочні не просто так обирають для оренди саме нерухомість у Стамбулі. Нагадаємо, що мегаполіс є справжнім транспортним вузлом. Майже до будь-якої столиці світу звідси можна долетіти прямими рейсами. Не кажучи вже про те, що в місті з’єднуються транспортні шляхи з усіх куточків Туреччини.

 Якщо ви підшукуєте собі житло для постійного проживання в цій гостинній країні, тоді Стамбул можна назвати дуже вигіднім та зручним рішенням. Адже тут є дуже розвинута інфраструктура. Це означає, що велика родина не матиме клопоту з пошуком навчального закладу для дітей, як і різних лікувальних установ тощо.

 

 В Стамбулі дуже розвинута транспортна мережа. По місту регулярно ходять автобуси, трамваї, електрички, не кажучи вже про метрополітен. Тому можна обирати будь-який куточок для проживання, а добратися в інші райони мегаполісу не складе труднощів.

 

Нарешті, варто зазначити, що на нерухомість в Стамбулі ціни бувають дуже різними. В середньому цінники вищі у порівнянні із середніми показниками по країні. Однак насправді можна підшукати варіанти на різні фінансові можливості. Ринок житла та комерційних об’єктів достатньо різноманітний, щоб можна було розраховувати на вигідний та прийнятний варіант.

Новости
Итак, по Турции уже есть официальная статистика по продажам недвижимости, включая ноябрь месяц. Думаю, данные за декабрь, которые уже появятся в начале 2021 года не сильно изменят ситуацию на рынке недвижимости.
Недвижимость в Турции или недвижимость в Черногории? Рассмотрим основные критерии выбора.
 Компания Ataberk Estate предлагает для вас выгодный и удобный способ оплаты при покупке недвижимости в Турции — оплата биткоинами. Вы можете приобрести недвижимость в Турции за биткоины, выбрав подходящий вариант на нашем сайте.
Налоговый номер (vergi numarası)  аналог нашего ИНН, понадобится вам для получения свидетельства о собственности (тапу), для открытия счета в банке, для открытия фирмы в Турции.
Заказать звонок

Отправляя это сообщение, Вы принимаете условия
Пользовательского соглашения