Нерухомість в Конакли: життя на сонячному узбережжі Туреччини

 Коли потенційний закордонний покупець обирає квартири в Туреччині, тоді мимоволі звертає увагу на курортні зони. Вони користуються популярністю хоча б тому, що ці регіони традиційно викликають цікавість у туристів. Тут є всі умови и розваги для повноцінного відпочинку. Тому капіталовкладення в нерухомість будуть виправданими навіть з точки зору, що її можна буде здавати в оренду відпочиваючим.

 

 Але де саме придбати квадратні метри? Серед типових курортів Туреччини вигідно вирізняється Аланія. В цьому місті відпочинок є відносно недорогим, а для постійного проживання присутня вся необхідна інфраструктура. Втім, можна обирати не лише квартири у самій Аланії: цікавою і вартою уваги є така пропозиція, як нерухомість в Конакли.

Що знайде для життя мігрант в Конакли

 Це компактне поселення в 12 км від міста, де налічується десь 13 тисяч місцевих жителів. Воно має особисту атмосферу, яка пояснюється характером діяльності турків: вони переважно працюють в сільському господарстві або задіяні в туризмі. Однак це не означає, що в Конкали немає ніякої необхідної для життя інфраструктури. Тут працюють поліклініки, пошта, гольф-клуб, парк культури і відпочинку, стадіони, освітні заклади.

недвижимость в Конаклы

 Одна з головних переваг Конакли – це місцеві краєвиди. Адже поселення розташоване в мальовничому куточку, який відрізняється від типових курортів. Тут панує своєрідна сільська атмосфера із властивою для неї тишею та спокоєм.

 

 Крім того, тут вартість нерухомості в Туреччині є дуже привабливою. Оскільки поселення знаходиться не в самому епіцентрі туристичних розваг. Однак через нього проходить траса, яка з’єднує Конакли з Аланією та Анталією. По ній регулярно ходять автобуси до цих курортів, тож ніхто не заважає добратися в інший куточок Туреччини на комфортному транспорті чи на власному авто.

Плюси Конакли для постійного проживання 

 Як можна зробити висновок, це містечко поблизу від Аланії можна сміливо обирати родинам з дітьми. Адже малюків та їхніх батьків буде тут оточувати прекрасна природа. Прогулянки на свіжому повітрі стануть на користь і дітям, и дорослим. Завдяки сільськогосподарським підприємствам не буде проблемою нагодувати усю родину свіжими та корисними овочами і фруктами.

 

До речі, місцевий ринок має дуже добру славу. Якщо навіть іноземця цікавить оренда квартир в Туреччині, Аланія не зможе конкурувати з Конкали в цьому плані. Як можна переконатися на власному досвіді, ринок цього поселення наче втілює уявлення про справжні східні ярмарки. Він доволі галасливий, яскравий та мальовничий. Тут можна придбати будь що – від спецій та прянощів і до живописних килимів. Звісно, варті уваги й овочеві та фруктові ряди. На них можна знайти і придбати найдивовижніші дари природи.

 

Якщо потенційний покупець вивчає ринок нерухомості Туреччини, маючи на меті здавати житло в оренду, тоді Конкали також стане гідним варіантом. Тут відпочиваючі із задоволенням знімають квартири, якщо шукають відпочинок від галасу та цивілізації. Водночас в поселенні є чудові пляжі, які завжди чисті. Тому перебування на відпочинку гарантовано доставляє масу задоволення від знайомства з теплим морем та чистим пісочком.

 

Нарешті, нерухомість в Аланіі в районі Конакли не буде простоювати без постояльців, адже тут є і власні історичні пам’ятки. Відпочиваючи у гостинному поселенні, можна відвідати його башти, мечеть, Караван-Сарай. Навіть прогулянка красивими вуличками принесе задоволення. Наприклад, місцевий парк прикрашений мальовничими фонтанами. Є в ньому тіниста альтанка і чудовий дитячий майданчик.

Новости
Налоговый номер (vergi numarası)  аналог нашего ИНН, понадобится вам для получения свидетельства о собственности (тапу), для открытия счета в банке, для открытия фирмы в Турции.
В Турции меняются правила в сфере недвижимости. Все сделки по недвижимости в Турции, как по продаже, так и по аренде, будут проходить с лицензированными агентствами и риэлторами.

 При покупке недвижимости за рубежом чаще всего поступает запрос на покупку дешевой недвижимости. А какая недвижимость считается дешевой и какие риски вы несете, покупая такую недвижимость? 

 Сегодня мы хотим поговорить о способах оплаты недвижимости в Турции удаленно, а в частности, обратить внимание на стремительное развитие использования криптовалюты и возможностей использовать ее для приобретения квартиры или дома в Турции.…

Заказать звонок

Отправляя это сообщение, Вы принимаете условия
Пользовательского соглашения

Отправить заявку

Отправляя это сообщение, Вы принимаете условия
Пользовательского соглашения