Авсаллар: в очікуванні туристів і не тільки

 Містечко Авсаллар розташоване між двома найпопулярнішими турецькими курортами – Анталією та Аланією. Воно зовсім маленьке – його місцеве населення ледь перевищує відмітку у 9 тисяч. Однак, підшукуючи собі місце для ідеального відпочинку чи навіть переїзду на ПМЖ, досвідчені українські туристи обирають саме це поселення.

 

 Чому ж квартири в Авасалларі користуються незмінно високим попитом? Тому є кілька об’єктивних причин. Щоби їх зрозуміти, варто відвідати цей гостинний куточок Туреччини. Як справедливо підмічають мандрівники, теоретично містечко можна обійти вздовж та впоперек за п’ять-десять хвилин. Однак на практиці з ним не виходить близько познайомитися навіть за кілька тижнів перебування на курорті!

 

 Справа в тім, що в цьому містечку сконцентровано все те, що потрібно для повноцінного відпочинку і комфортного проживання. Наприклад, туристи тут знайдуть і ресторани, і бари, готелі та дискотеки. Придбати будь-які товари можна у магазинах, на ринках та сувенірних лавках.

 

 Авсаллар може похвалитися навіть власним аквапарком, дельфінарієм та історичними пам’ятками чи сучасними витворами архітектури. І, не дивлячись на туристичну направленість, він лишається дуже затишним та навіть домашнім.

 

Цікавить нерухомість в Аланії: Туреччина рекомендує Авасаллар

 Варто сказати кілька слів про розташування поселення. Воно досить зручне і привабливе. Адже містечко лежить на самому березі Середземного моря. В той самий час по ньому проходить і автомобільна траса, яка робить Авсаллар тісно пов'язаним зі світом. Досить швидко та без зайвих клопотів звідси можна доїхати до Аланії, Анталії та інших куточків Туреччини.

 

 Підшукуючи собі нерухомість в Аланії, варто познайомитися з місцевим ринком. Він досить різноманітний, не зважаючи на те, що місто досить маленьке. Приємно, що поселення має ще одну важливу відмінність. Воно розташовано на невеличкій височині. Це означає, що місцевим жителям не загрожує підтоплення під час великих опадів, як те трапляється у інших регіонах.

 

 Якщо туристи підшукують житло для першого візиту в Туреччину, можна сміливо обирати саме квартири в Авасалларі. Тут їх чекатимуть приємні кліматичні умови, чудове море, яке вже в липні нагадує парне молоко, і піщані пляжі. До речі, останні претендують на роль найкращих у країні. Адже пісочок тут золотистий, м’який та дуже чистий. Ним приємно прогулюватися, масажуючи стопи. Таке заняття не лише заспокоююче: воно дуже корисне для здоров’я і діточок, і дорослих.

 

Переїзд в Авсаллар: чи варто купувати житло для себе

 Чому саме це містечко можна порекомендувати родинам з дітьми, або тим жителям мегаполіса, які втомилися від шуму та пилу? Тут одразу легко помітити, як легко вдихати чисте морське повітря. Адже в Авасалларі чудові екологічні умови: тут нема заводів чи підприємств. Вагоме значення для оточуючого середовища має сосновий парк, який насичує повітря корисними елементами.

 

Якщо ви мрієте купити квартиру в Туреччині, Аланія в цілому і Авасаллар в тому числі сподобається через те, що тут живе багато мігрантів з країн колишнього СРСР. Тому адаптація проходить досить легко і швидко: кожен приїжджий може знайти собі знайомих і друзів. І місцеві жителі демонструють доброзичливе відношення до гостей країни.

 

 Якщо когось бентежить те, що в період «мертвого» сезону Авасаллар занадто тихий та спокійний, варто подумати про перспективи. Дивлячись на те, якими темпами відбувається забудівля міста, легко здогадатися, що поселення буде мінятися щороку. І до речі, це означає, що місцева нерухомість завжди буде високо цінуватися. Тож придбання залишиться вагомим внеском у власне майбутнє.

Новости
02.12.2019
Компания Ataberk estate приглашает вас в незабываемое путешествие – тур за недвижимостью в Турции!
23.11.2019
В 2018 году в Алании было продано 12 422 единицы недвижимости,  из них 5 164 единицы были проданы иностранцам. Алания, как и в сфере туризма , так и в сфере недвижимости, стала фаворитом среди россиян.
01.08.2019
Рост туризма продолжается в Турции последние годы.
27.07.2019
С целью уменьшения бюрократии при оформлении документов по регистрации собственности в Турции, были введены изменения.
Request a call

Отправляя это сообщение, Вы принимаете условия
Пользовательского соглашения

Submit application

Отправляя это сообщение, Вы принимаете условия
Пользовательского соглашения